Rodzaje i koszty dostawy

 

Zamówienia realizowane są w przez dostawców:

  •   Pocztą Polską,
  •   Pocztą Polską - Odbiór w PUNKCIE,
  •   firmą kurierską DPD,
  •   firmą kurierską DHL.

Sposób dostawy uzależniony jest od ilości zamówionego towaru i jego kubatury, dlatego Edycja Świętego Pawła wybierze najbardziej korzystną dla siebie formę dostawy.

Kupujący wybiera Dostawcę, wtedy gdy ponosi koszty dostawy. Może również zasugerować Sprzedającemu sposób dostawy wpisując tę informację w oknie "Komentarz" podczas składania zamówienia.

Edycja Świętego Pawła pokrywa wszystkie koszty związane z wysyłką na terenie Polski, o ile wartość zamówienia jest nie mniejsza niż 55,00 zł. Wartość zamówień poniżej tej kwoty powiększona zostanie o ryczałtową opłatę:

Poczta Polska - 13,00 zł (+ 5,00 zł przy płatności przy odbiorze),
Poczta Polska - Odbiór w PUNKCIE - 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w PUNKCIE za POBRANIEM - 9,99 zł
DPD - 14,00 zł (+ 4,00 zł przy płatności przy odbiorze),
DHL - 18,00 zł (+ 3,00 zł przy płatności przy odbiorze).

W przypadku wysyłki zagranicznej do wartości zamówienia zawsze doliczane są koszty wysyłki. Jest to opłata ryczałtowa 150,00 zł lub 200,00 zł do USA i Kanady. W celu indywidualnego naliczenia kosztów wysyłki zagranicznej, należy skontaktować się z księgarnią poprzez e-mail. Na życzenie klienta zamówione artykuły możemy wysłać przesyłką kurierską. Wymaga to jednak odrębnego uzgodnienia z pracownikiem księgarni.

Kierowca czynnie uczestniczy w rozładunku dostarczonych towarów, a Kupujący zobowiązany jest zapewnić osobę/osoby do wniesienia zamówionych towarów do lokalu.