Karta Dużej Rodziny

 

 

Edycja Świętego Pawła jest partnerem ogólnopolskiego programu rabatów w ramach Karty Dużej Rodziny. Jeśli jesteś uprawnionym posiadaczem KDR w naszym sklepie internetowym www.edycja.pl dostaniesz 10% rabatu na cały asortyment, za wyjątkiem artykułów będących w promocji lub na wyprzedaży.

Aby skorzystać z uprawnień, napisz do nas e-mail na adres ksiegarnia@edycja.pl, wpisz w nim swoje imię, nazwisko, nr karty oraz adres mailowy, na który prześlemy unikalny kod rabatowy do korzystania ze zniżek w naszej księgarni internetowej.

Życzymy udanych zakupów!

Wysyłając do nas e-mail, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Edycję Świętego Pawła z siedzibą w Częstochowie (42-221) ul. Św. Pawła 13/15 (Administratora Danych) celem nawiązania kontaktu w celu skorzystania z Rabatów w Sklepie Internetowym Edycja.pl, przewidzianym dla Karty Dużej Rodziny. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, jak również cofnięcia zgody na ich dalsze przetwarzanie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do nawiązania kontaktu. Przetwarzania danych dokonuje się na podstawie przepisów Rozporządzenia 679/2016 (RODO), jak również krajowych przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.