Jak złożyć zamówienie

 

 

 

 1. Podstawą zamówienia jest właściwie wypełniony i wysłany formularz zamówienia.
 2. Towar do klienta wysyłany jest pocztą, firmą kurierską Siódemka lub DHL. Edycja Świętego Pawła pokrywa wszystkie koszty związane z wysyłką na terenie Polski, o ile wartość zamówienia jest nie mniejsza niż 55,00 zł. Wartość zamówień poniżej tej kwoty powiększona zostanie o ryczałtową opłatę: Poczta Polska -  13,00 zł, Siódemka - 14,00 zł, DHL - 18,00 zł. Przy płatności podczas odbioru przesyłki doliczana jest dodatkowa kwota: Poczta Polska - 5 zł, DHL - 3 zł, Siódemka - 4 zł. W przypadku zamówień zagranicznych do wartości przesyłki doliczane są zawsze koszty wysyłki.
  Na życzenie klienta zamówione artykuły możemy wysłać przesyłką kurierską. Wymaga to jednak odrębnego uzgodnienia
  z pracownikiem księgarni.
   
 3. Należność za przesyłkę może zostać uregulowana za zaliczeniem pocztowym lub kartą płatniczą on-line.
 4. W wypadku zamówień dokonywanych przez firmy, instytucje, księgarnie prosimy o podawanie dokładnego adresu, oraz numeru NIP-u i wyrażenie zgody na wystawianie faktury bez podpisu odbiorcy. Wysyłka realizowana jest wtedy po otrzymaniu potwierdzenia (odpowiedź na e-mail).
 5. W przypadku braku możliwości wysłania pełnego zamówienia, realizujemy je tylko w zakresie posiadanego asortymentu.
  W przypadku niemożliwości realizacji zamówienia Klient zostanie powiadomiony. Towar podlega zwrotowi wyłącznie na zasadach opisanych w
  Regulaminie § 7, chyba że otrzymany towar posiada wady techniczne, jest uszkodzony lub wysłany został asortyment inny niż zamawiany.
  W takim przypadku prosimy o kontakt z księgarnią w celu ustalenia sposobu jego wymiany, oczywiście na nasz koszt. Wymienimy go na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe np. z powodu wyczerpania nakładu, zwrócimy pieniądze.

Dodatkowe informacje, uwagi i pytania prosimy kierować na adres: księgarni